А у нас не буде Чорної п’ятниці. Ми поважаємо своїх клієнтів!

Черная пятница БМВ

Тонкощі української Чорної П’ятниці. (Запчастини БМВ не виключення)

У Києві, як і в Україні в цілому, Чорна П’ятниця – це швидше чорний гумор, ніж день, коли можна купити все набагато дешевше. Сьогодні наша країна перебуває у кризі платоспроможності населення. Ціни на товари занижені, об’єми продажів не підвищуються, процвітає сірий і чорний імпорт. У сегменті автомаркету гравці почали конкурувати в ціновій політиці +10%.

Заробити на запчастинах БМВ як і на аксесуарах BMW майже неможливо. З урахуванням демпінгу, який влаштували гравці на онлайн майданчиках, продавати запчастини з націнкою 15% неможливо. Оскільки платоспроможність населення вкрай низька, аксесуари БМВ як супутній товар важко продавати у великих об’ємах.

Що ж вимушені робити магазини в “Чорну п’ятницю”? – створювати ілюзію знижок. У Києві цей день – це швидше маячня, ніж правильний маркетинговий захід. Кожний бажаючий може відчути на собі, що таке СПАМ (смс, e-mail) і що таке “лохотрон”. Виникає неприємне відчуття, коли користуєшся послугами певної компанії або купуєш товари в певному магазині і в цей “диводень” розумієш, що тебе рахують за “л*ха”.

Компанія BMWauto відмовляється робити будь-які маркетингові чи рекламні заходи цього дня, адже ми цінуємо і поважаємо наших клієнтів. У нашій компанії ціни на товари розумні впродовж усього року.

Вітаємо усіх із закінченням робочого тижня.

Ми цінуємо і поважаємо кожного з Вас.

Дякуємо, що Ви з нами.

Замовити дзвінок