BMW в Україні

БМВ в Україні

Вибираючи легковий автомобіль, покупець в першу чергу керується особистими потребами, після – загальноприйнятими стандартами. Але якщо мова йде про вибір автомобіля для бізнесу, або ділової людини, то пріоритети змінюються, і головним буде загальноприйняті стандарти (статус, комфорт, надійність). Для таких потреб і створюються автомобілі бізнес класу. (БМВ в Україні)


Компанія БМВ в Україні користується попитом серед бізнес-еліти. Найбільш продаваним автомобілем в Україні в 2016 році є BMW X5. Його продажі збільшуються останні два роки, він займає 40% ринку продажів автомобілів бізнес класу.

В Україні компанію BMW представляє офіційний імпортер АВТ Баварія, який породив по всій території України своїх дилерів. На сьогодні компанія є монополістом на ринку, і у покупців автомобілів БМВ не було вибору, де обслуговувати гарантійні автомобілі і де купувати запчастини до них.

Компанія BMWauto (БМВавто) є альтернативою для власників БМВ. Створена мережа профільних СТО, які здатні обслуговувати автомобілі. Споживачам сьогодні пропонується кращий, відкритий сервіс по підбору автозапчастин. Тут завжди можна вибрати, що встановити на автомобіль – оригінальні запчастини, або їх аналоги.

Так як у власника автомобіля БМВ є можливість обирати що і де встановлювати, бюджет на обслуговування автомобіля можна значно скоротити.

Українцям дуже подобаються автомобілі BMW, але з урахуванням того, що їх обслуговування у офіційного імпортера дуже витратне, багато хто віддає перевагу іншим маркам.

Рано чи пізно, європейський досвід обслуговування автомобілів БМВ поширитися і в Україні. Офіційні СТО будуть давати можливість встановлювати на автомобілі як оригінальні запчастини, так і їх аналоги, при цьому гарантія надаватиметься також.

BMWauto – це не просто бізнес, це шанс прискорити процес євро інтеграції України. (БМВ в Україні)

Кожна людина повинна мати можливість самостійно приймати рішення в своєму житті. Ніхто не має право обмежувати вибір, будь то гарантійним контактом, будь то законом.

Якщо дати можливість за ринковими цінами купувати автомобілі, за ринковими цінами купувати автозапчастини, за ринковими цінами надавати послуги, ринок сам визначить, на яких умовах працювати зі споживачем. Будь-яка монополія руйнує ринок.

Співпрацюючи з українською компанією BMWauto годувати багато українських родин, і поповнює бюджет України. Що не скажеш про компанії, штаб-квартира якої знаходиться в Європі.

Замовити дзвінок