Купуючи BMW Х5 будьте уважні. BMWauto рекомендує!

БМВ X5

Хто не хотів би їздити на BMW X5? Купити новий може дозволити собі не кожен. Бувший в користуванні – куди легше. Тим більше, якщо купити його не розмитненим і їздити на європейських номерах. Але, на що потрібно звернути увагу при покупці БМВ X5?
BMWauto рекомендує:


 • – Головне не поспішати!
  – Намагайтеся купувати автомобіль у власника.
  – Робіть угоду тільки через нотаріуса, бажано в присутності консультантів.
  – Перед покупкою, обов’язково зробіть експертизу і технічний огляд на СТО. Перевірте дані, пробийте кузов по базі Поліції, скопіюйте паспортні дані власника. При найменших невідповідностей краще відмовитися від угоди.
  – Бажано направити автомобіль до офіційного сервісу, там є повна інформація про автомобіль, і можна перевірити відповідність номера кузова автомобіля. Теоретично можна перевірити інформацію про VIN код автомобіля на нашому сайті.
  – В сервіс книжці автомобіля перевірте інформацію і звірте VIN номер. У розділі особливі відмітки перевірте інформацію про колір кузова, комплектацію салону …
  – Продавець BMW X5 повинен надати повний комплект ключів запалювання, які потрібно перевірити.
  – Якщо купуєте автомобіль за дорученням, постарайтеся уточнити і перевірити номер телефону власника автомобіля. Тут же зв’яжіться з ним і поговоріть по відношенню історії автомобіля, від експлуатації та комплектації до причин продажу.
  – Оформляти документи і вручати гроші бажано в закладі, де є відеоспостереження. Так як самому знімати не буде можливості, продавець відмовиться від такого, відеоспостереження, скажімо в банку, буде автономним і зафіксує як Вас так і продавця. Це може бути корисним, якщо щось піде не так.
  – Передаючи гроші, тримайте автомобіль в полі зору, бажано попросити друга, що б він в цей момент знаходився в автомобілі.
  – Не варто купувати автомобіль БМВ поодинці. Вам просто необхідні помічники, щоб убезпечити себе.
  – Відмовтеся від покупки, якщо продавець відмовляється показувати оригінали особистих документів.
  – Будьте пильні, ведучи переговори з продавцем зверніть увагу на манеру діалогу, місця зустрічі. Бажано купувати без усяких застав.
  Такий автомобіль як БМВ Х5 бажано оцінити в договорі за реальною вартістю. Не економте на податках, якщо щось не так, Вам буде легше повернути гроші в судовому порядку.

БМВ X5 – це гідний автомобіль, але купуючи його, будьте пильні. Запам’ятайте, кожна дрібниця має значення.

Якщо ж Ви купили вже БМВ X5, Ви повинні знати, що магазин BMWauto – реальна альтернатива офіційним імпортеру запчастин.

Запчастини на BMW X5 можна встановлювати не тільки оригінальні!

Не будьте дійною коровою для офіційного сервісу BMW.

Замовити дзвінок