Фіксатор для велосипеда BMW 82712166924

Велосипед – це універсальний засіб пересування, яке дає можливість відчути справжню свободу в пересуванні. Сьогодні велосипед – це культ, швидше засіб підтримки фізичної форми, ніж засіб пересування. (Велобагажник BMW)

Багато власників велосипеда стикаються з необхідністю її транспортування з допомогою автомобіля. Перевезення велосипеда в багажному відділенні автомобіля далеко не найкраще рішення поставленої задачі. Це не тільки не зручно, але й більшості випадків майже неможливо закрити дверці багажника.

Вирішити задачу транспортування велосипеда на автомобілі покликані велобагажники, вело-кріплення.
Кріплення, фіксатори на автомобіль для велосипедів умовно можна розділити на кілька різновидів:

– установка на дах;
– установка на фаркоп;
– установка на запаску;

Велобагажник БМВ

Сьогодні ми хочемо познайомити вас з кріпленням на дах. Це, мабуть, найпоширеніший спосіб транспортування велосипеда.

Купити велобагажник БМВ

Вважається, що транспортування велосипеда таким способом є найдешевшою, з точки зору купівлі фіксатора. Вело-кріплення такого типу присутня в лінійці аксесуарів на автомобілі практично будь-якого автовиробника. BMW не виняток.

Для своїх автомобілів, компанія BMW розробила фіксатор для велосипеда на даху автомобіля 82712166924

кріплення для велосипеда БМВ

Він монтується на стандартні поперечки. Колеса автомобіля встановлюються на спеціальний металевий профіль, колеса фіксуються швидкознімними стропами при переміщенні автомобіля вперед-назад.

Встановивши таке кріплення, ви можете забути про клопоти викликаних з транспортуванням велосипеда. Це не тільки зручно і практично, це ще й доступно.

Виробники фіксаторів для велосипедів настійно просять переїжджати перешкоди обережно. Потрібно не забувати що габарити автомобіля значно збільшуються.
Будьте обережні!

Замовити дзвінок