Гальмівні диски, колодки на BMW.

Тормозные диски, колодки на БМВ

Існує безліч питань у споживачів, на предмет, які гальмівні диски, колодки ставити на свій автомобіль BMW. Не секрет, що в Україні офіційний імпортер не дає можливість вибирати, і пропонує тільки оригінальні запчастини БМВ, які в ціні дуже часто “кусаються”.

Автовласники автомобілів BMW до 2010 року випуску вже давно купують неоригінальні запчастини БМВ, їх аналоги. Як відомо, компанії BMW не виробляє запчастини, вона їх замовляє на різних заводах.

Гальмівну систему замовляють в основному на трьох профільних заводах: ATE, TEXTAR, TRW. Дані заводи і багато інших випускають на оригінальну запчастину БМВ власний аналог, вартість якого для кінцевого користувача значно знижується. Компанія BMWauto Україна поставляє на свої склади як оригінальні гальмівні диски, колодки, так і їх аналоги. Серед аналогів можна виділити кращих виробників гальмівних колодок і дисків: ATE, TEXTAR, TRW, ZIMMERMANN.

Склад запчастин BMWauto настійно рекомендує встановлювати гальмівні диски і колодки тільки від рекомендованих виробників. Виходячи з власного досвіду і переваг наших клієнтів, найбільш затребуваними виробниками є диски і колодки від ATE, ZIMMERMANN. Їх вартість найприйнятніша, а якість не поступається оригіналу.

Диски і колодки від TEXTAR, TRW в основному трохи дорожче, і мають таке ж саме високу якість, як і у оригіналу.

Датчики зносу гальмівних колодок в основному поставляються тільки від компанії TRW, якість яких не залишає питань.

Фахівці BMWauto так само рекомендують встановлювати на свої автомобілі гальмівні диски і колодки від одного виробника.

При самостійному підборі гальмівних дисків, гальмівних колодок на БМВ ми настійно рекомендуємо використовувати підбір по VIN коду.

Підібрати гальмівні диски на Ваш автомобіль BMW

Підібрати гальмівні колодки на Ваш автомобіль BMW

Замовити підбір гальмівних дисків, колодок, датчиків на Ваш автомобіль BMW

Замовити дзвінок