Каталог запчастин БМВ

Оригінальний каталог БМВ

Каталог запчастин БМВ

Кожний BMW власник знає, що його автомобіль вимагає регулярного технічного обслуговування. На новий автомобіль дилер БМВ завжди дає гарантію і надає офіційний сервіс як по гарантії, так і без неї. Якщо заглибитися в гарантійне обслуговування автомобіля, то можна переконатися, що це скоріше маркетинговий хід, ніж реальна гарантія з безкоштовною заміною що вийшли з ладу запчастин. (Оригінальний каталог БМВ)

На кожну поломку є свої критерії гарантійного обслуговування. У гарантійному договорі вказані виключення, які сприяють сервісу відмовити в безкоштовної заміни запчастин.

Проблеми в паливній системі, двигуні – поганий бензин в країні.

Поломки по ходової частини – погані дороги.

Інші поломки – по швидше за все вини водія.

Звертаючись в офіційний сервіс, менеджери з підбору запчастин БМВ не дають споживачеві оригінальні артикули товарів, з цього автовласникові складно зрозуміти, що буде встановлено на їх автомобіль.

Ціни на запчастини в офіційного сервісу зашкалюють, перевірити їх реальну ринкову вартість без артикулу неможливо.

Допомогти підібрати запчастини БМВ на автомобіль може оригінальний каталог БМВ. По ньому можна дізнатися оригінальний номер запчастини, в свою чергу артикул може допомогти підібрати всі існуючі аналоги товарів. Підібрати аналоги оригінальним запчастинам покликаний каталог Техдок.

Сервіс BMWauto – це функціонал допомагає автовласникові БМВ підібрати запчастини на свій автомобіль за оригінальним каталогом БМВ. Для цього потрібно або мати VIN код, який можна побачити в техпаспорті автомобіля, або здійснити підбір виходячи з параметрів автомобіля: модель, двигун, рік ….

Ми рекомендуємо робити підбір по VIN коду автомобіля, так як даний підбір дає 100% гарантію того, що деталь підібрана правильно.

Сайт bmwauto.com.ua – це симбіоз двох каталогів: оригінального каталогу БМВ і каталог Техдок. Даний симбіоз дає можливість користувачеві підібрати оригінальну деталь на свій автомобіль і познайомитися з існуючими аналогами, які значно дешевше, а за якістю в більшості випадків не поступаються оригіналам.

Купуючи запчастини в магазині «БМВавто» споживач може розраховувати на ринкові ціни. Менеджери з підбору запчастин БМВ охоче проконсультують як за оригінальними деталей БМВ, так і запропонують існуючі аналоги, які є в наявності на складі, або які можна привезти під замовлення.

BMWauto – це сервіс, який гарантує якість продаваних деталей. Споживач має можливість повернути запчастини БМВ протягом 14 днів. Клієнт може розраховувати на краще сервіс обслуговування, яке орієнтоване на потреби автовласника.

Оцініть наше прагнення бути корисними. Ми профільний бізнес, який розуміє специфіку обслуговування клієнтів, власників автомобілів BMW.

Підібрати запчастини БМВ за оригінальним каталогом BMW

Підібрати запчастини БМВ по каталогу Техдок

Замовити підбір запчастин БМВ

Оригінальний каталог БМВ

Замовити дзвінок