Мастило моторне БМВ High Power Special 10W40 1L

Оригінальне моторне масло BMW High Power Special ідеальний вибір для найсучасніших двигунів автомобілів BMW, яке розроблено з урахуванням унікальної технології BMW.
Артикул:
Ціна: немає в наявності

ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА

Оригінальне моторне масло BMW High Power Special ідеальний вибір для найсучасніших двигунів автомобілів BMW, яке розроблено з урахуванням унікальної технології BMW.

Зберігає свої експлуатаційні властивості протягом усього робочого періоду. Гарантує захист двигуна не залежно від режиму роботи.

Спеціальні масла моторні БМВ (Special Oil)

Така категорія масел також відповідає вимогам ACEA: A3 / B3 і є попередником масел BMW Longlife. Можуть застосовуватися на старих моделях з інтервалами заміни тих. рідини до15 тис. км. за регламентом OilService. Special Oils можна використовувати весь рік, а масло SAE 10W-X при навколишнього температурі не менше 20 град. С.

На що слід звернути увагу

Для моторів BMW Group, слід застосовувати тільки моторні масла, відповідні вищезгаданим рекомендаціям. Такі назви, як «легкотекучая моторне масло» або «повністю синтетичне» і т.д. не дають ніяких корисних відомостей про якість і можливості експлуатації в двигунах автомобілів BMW. Давайте докладніше розглянемо кілька видів таких масел:

«Heavy-Duty» (HD). Раніше такі масла вважалися високолегованої для важких умов використання автомобіля. Сьогодні HD просто загальна назва.
«Легкотекучая масла». Такі масла, як правило, володіють низькою в’язкістю.
«Мінеральні, повністю або частково синтетичні». Назва описує одне з складових основи масла. Однак інші компоненти можуть надавати зовсім інші властивості.
Ці вказівки мають другорядне значення при виборі масла. Вирішальним критерієм у визначенні якості масла є вказівка на ліцензію компанії BMW.

Масла БМВ для обкатки або первинної заливки

Компанія BMW не застосовує масла для обкатки в своїх двигунах. Тому для доливання або заміни масла (до 1-ого ТО за правилами OilService) в нових, які пройшли кап. ремонт BMW або оборотних двигунах, слід використовувати тільки перераховані вище атестовані моторні масла.

СПЕЦИФІКАЦІЇ / ЛІЦЕНЗІЇ
Виконує і перевиконує міжнародні специфікації:
· ACEA A3 / B3
· API SJ / CD, EC
Має ліцензії:
· BMW Longlife-98

Замовити дзвінок