Про нас

Магазин-склад BMWauto (БМВавто) – це он-лайн продаж автозапчастин та аксесуарів для автовласників БМВ.

BMWauto–склад запчастин BMW

  • Більше 20 років на ринку автозапчастин;
  • 4 роки спеціалізації на продажу запчастин для BMW;
  • Склад коміркового зберігання запчастин 1000 м. кв.;
  • Укомплектований, навчений відділ продажів;
  • Логістичний центр;
  • Більше 1000 постійних роздрібних клієнтів;
  • Більше 100 клієнтів профільних СТО BMW.

Продаж запасних частин до автомобіля відбувається як за готівку, так і в безготівковій формі, з оформленням пакету документів (рахунку-фактури, податкової та видаткової накладних). Ціни вказані з ПДВ.

У нас Ви можете придбати запчастини БМВ: деталі кузова, амортизатори, важелі підвіски, гальмівні диски, колодки, барабани, кульові опори, авто-лампи, паливні системи, електроніку, кермові механізми, всі види масел і інші запчастини, аксесуари, необхідні Вам. (автозагазин БМВавто)

Всі співробітники компанії є професіоналами з підбору запчастин на BMW будь-яких моделей. Оперативність опрацювання замовлення є пріоритетом в обслуговуванні наших клієнтів. Середнє опрацювання замовлення 15 хвилин.

Ми маємо склад запчастин БМВ 1000 м2, наповнений товарами для різних запитів наших клієнтів. 80% запитів з товарів БМВ є в наявності. Якщо товару немає на складі, ми привеземо необхідні запчастини протягом 3-х днів.

Товари купуються безпосередньо на заводі виробника. Це дає можливість продажу за найдоступнішими цінами для споживача цінами.

Наш сайт призначений для пошуку запчастин за оригінальним каталогом БМВ і каталогом неоригінальних товарів Техдок. Оскільки товарів понад 20 млн, ми охоче рекомендуємо нашим клієнтам скористатися послугами кол-центру і в живому спілкуванні підібрати деталі виходячи з точного запиту під конкретний автомобіль. Для цього можна зателефонувати нам або скористатися функцією замовлення зворотного дзвінка, але найкраще – скористатися функцією:

Підібрати запчастини на автомобіль BMW.

 

Надаємо можливість нашим клієнтам вибирати між оригінальними і неоригінальними запчастинами. Рекомендуємо клієнтам тільки перевірених виробників неоригінальних запчастин.

Ми розуміємо, що власник автомобіля БМВ бажає отримувати не лише найкращий сервіс та наявність запчастин на складі, а ще й можливість доповнювати своє життя різними брендовими аксесуарами БМВ.

Наша головна ціль – автомобілі БМВ наших клієнтів завжди “на ходу”.

Кращий сервіс з підбору і купівлі товарів БМВ в Україні, широкий вибір запчастин на ходові і ексклюзивні моделі, брендові аксесуари, мінімальні терміни опрацювання замовлення, доставка в вузькі терміни, гарантія – все це ми надаємо нашим клієнтам .

Співпраця з інтернет магазином автозапчастин BMWauto принесе Вам вигоду і надійного партнера з обслуговування автомобілів БМВ. Будемо раді бачити Вас у списку наших клієнтів-друзів.

Запчастини БМВ – БМВавто

Запчастини БМВ в Києві.

Замовити дзвінок