САМОКАТ BMW SCOOTER CITY 80932446748

САМОКАТ BMW CITY SCOOTER 80932446748
Артикул:
Ціна: немає в наявності

Купити самокат BMW 80932446748

Розкладаємо, задаємо темп, котимося. Маневрений самокат BMW 80932446748 City Scooter з вбудованим механізмом складання, брызговиком і бічній підніжкою для зручного паркування. Чудово підходить для подолання великих відстаней. MW City Scooter – відмінний засіб пересування для міського жителя. Він підходить як для дітей, так і для дорослих, завдяки можливості регулювання висоти керма.

Для того, щоб маневрувати ним, від Вас будуть потрібні мінімальні зусилля. Великі колеса і низьке розташування підставки для ноги забезпечують більш комфортну їзду і зниження навантаження на спину. Невелика відкидна підніжка дозволяє поставити самокат на рівну поверхню. City Scooter має продуману систему складання, і тому його можна без проблем транспортувати в багажнику автомобіля.

Самокат створений у співпраці з відомим швейцарським виробником Micro, тому в ньому поєднується виключне якість матеріалів і надійність конструкції. На завершення, BMW City Scooter має стильний і сучасний дизайн, для того, щоб Ви могли з великим задоволенням і гордістю пересуватися по місту.
Особливості виробу:
– Практичний механізм складання.
– Комфортна і швидка їзда на далекі відстані.
– Низько розташована дека.
– Вбудована бокова підніжка.
– Механізм складання та запирання з потрійним захистом.

Матеріал: Пластмаса, метал
Колір: Чорний
Артикул: 80 93 2 446 748

Замовити дзвінок