Склад запчастин БМВ №1 в Києві

Склад запчастин БМВ №1

Склад запчастин BMW №1 у Києві

Купуючи автомобіль БМВ споживач особливо не замислюється, де він буде обслуговуватися. За замовчуванням вважається, що сервіс він буде проходити у офіційного імпортера АВТ Баварія. Там же він зможе купувати та запчастини до свого автомобіля. Але зіткнувшись з першим офіційним сервісом, власник BMW може змириться з ціновою політикою, яка зобов’язує його платити, і платити багато. (Склад запчастин БМВ №1)

Запчастини на автомобілі БМВ не дешеві, особливо оригінальні, але купуючи їх у офіціалів, вартість значно збільшується.

Компанія ТОНУСавто веде європейську систему обслуговування в роботі з власниками автомобілів БМВ. У продажу пропонуються як оригінальні запчастини, так і кращі їх аналоги. Тим самим у споживача є вибір, що купувати, та що встановлювати.

Купуючи запчастини на свій автомобіль БМВ, власник стикається з проблемою вибору. На ринку автомобільних запчастин БМВ Києва є багато продавців, але наявністю товару на складі можуть похвалитися не багато. Є великі склади, які можуть допомогти в окремих позиціях товарів, в основному по аналогам. Тобто, у них можуть бути, наприклад, фільтри масляні, повітряні, але відсутні фільтри БМВ салону, АКПП… Можуть бути гальмівні диски і колодки, але можуть не знайтися гальмівні датчики. При таких можливостях, власнику БМВ, який потребує цілий ряд запчастин, доводиться кататися по всьому Києву, при цьому є необхідність встановлювати оригінальні запчастини БМВ, які доведеться купувати у офіційного імпортера. Іншого вибору, якщо не вважати складу запчастин БМВ №1 в Києві, просто немає.

ТОНУСавто створили проект BMWauto.com.ua – це онлайн ресурс, який допомагає по VIN коду автомобіля підібрати оригінальні запчастини BMW на свій автомобіль, так і їх аналоги. Наявність складу 1000 м. кв. продукції, дозволяє відвантажувати товари в той же день, коли надходить замовлення.

На складі ТОНУСавто присутні як оригінальні запчастини БМВ, так і їх аналоги. Майже на кожний оригінальний товар існують замінники.

Менеджери з продажу запчастин БМВ охоче інформують споживачів на рахунок того, що краще встановити – оригінал, або аналог.

Сервіс, який успішно працює в Києві вже більше 3-х років, дає можливість обслуговувати найрізноманітніших клієнтів, з різними можливостями.

Користуючись послугами складу запчастин БМВ №1 в Києві споживач отримує можливість в одному місці придбати все необхідне на його автомобіль: як запчастини, так і аксесуари.

BMWauto – це склад запчастин БМВ №1 в Києві! І це не голослівно, так як надається сервіс, аналогів якому немає в Україні.

Підібрати запчастини БМВ на свій автомобіль

Купити моторне масло БМВ

Знайти запчастини за артикулом

Замовити дзвінок