Відгук про BMW X5 Е70 – 2008 року

BMW X5 E70

Іван, м. Київ – відгук на BMW X5 E70. (бмв х5)

Мені пощастило бути власником двох BMW X5 E70, і обидва 2008 року випуску, але відрізняються один від одного. Я прихильник дизельних двигунів і з тому у мене вони мають 3-х літровий дизель.
Перший Х5 з адаптивною підвіскою і гідравлікою на тязі. Ну дуже комфортна їзда! Хоч і не без тонкощів. У зимовий період, при великому морозі така підвіска трохи скрипить. Але потім на форумі прочитав, що перемикаючи АКПП в режим спорт, незручностей вже нечутно.

Другий 3-літровий пригнав з Німеччини, пробіг близько 100 тисяч, поміняв витратні матеріали і подарував дружині. На ньому встановлена заводська Вебасто, на форумі БМВ почитав відгуки і зрозумів як нею користуватися. Штука крута, дуже зручна. Прогрів машини здійснюється за 2-3 хвилини. У німця комплектація «М-пакет», купа примочок, додаткового обладнання, круті сидіння із зігнутими сидіннями, дуже зручно! Таку комплектацію рекомендую всім.

Обидва автомобілі обслуговую на СТО в Києві по вул. Північно-Сирецькій 49В, запчастини купую там же, на складі БМВавто. Намагаюся купувати оригінальні запчастини, але фільтра, гальмівні диски, колодки поставив аналоги – Фільтри Кнехт, колодки і диски – Текстар. Чесно, різниці не відчув. Міняю все планово, тому додаткових вкладень мої дві ластівки не вимагають.

Резюмуючи скажу: читаючи відгуки про БМВ Х5 Е70, їм особливо не довіряйте. Кожен автомобіль індивідуальний. Маючи в наявності два, бачу, що кожен з них різний не тільки в комплектації, але і в примхах. По різному їдять масло, по різному стираються колодки … Чудес не буває, поламатися може все. Але за 4 роки, в великий ремонт потрапляти не доводилося. Втішаю себе що я молодець, міняю все планово по сервіс книжці.

БМВ Х5 в кузові Е70 дуже надійний автомобіль. А динаміка їзди на ньому не залишить байдужим нікого. Моя дружина один раз сіла за кермо мого BMW X5 E70, і я не зміг не купити їй такий самий. Комплектація «М-пакету» взагалі порадувала, я навіть трохи почав заздрити.

З АВТ Баварією перестав співпрацювати – це тупо ненаситний пилосос. Навіть коли пропонують 20% знижку на запчастини, потім все одно обдеруть на супер дорогих послугах.

Підібрати запчастини на БМВ Х5 або замовити підбір (бмв х5)

БМВ Х5 Е70

Позначки:
Замовити дзвінок