«Вісімка» BMW зіпсує життя Mercedes-Benz S-Class Coupe

BMW

BMW зареєструвала кілька торгових марок, що належать до BMW 8 Серії. Лінійка баварських автомобілів марки БМВ незабаром розширитися. Як стало відомо, автовиробник хоче відродити BMW 8 Серії.

На підтвердження того бренд вже зареєстрував кілька торгових марок, які стосуються майбутньому сімейства, включаючи 825, 830, 835, 850, 845, 860, M850 і M8. Спершу можна подумати, що цей крок спрямований виключно на те, щоб закріпити за собою дані назви, так би мовити, про всяк випадок. Однак видання «Auto Expres» зазначає, що фахівці баварської компанії дійсно ведуть розробку цих моделей. Поділитися Концепт Gran Lusso Швидше за все, новий BMW 8 Серії буде заснований на базі концепту Gran Lusso, який був розроблений спільно з ательє Pininfarina. Купе було обладнано 544-сильним двигуном V12, що працює в парі з 8-ступінчастим “автоматом”. Говорити про те яким мотором може комплектуватися майбутня «вісімка» занадто рано – навіть приблизні терміни появи авто на ринку не відомі. Проте, зараз можна бути впевненим лише в тому, що новинка буде класифікуватися як розкішного авто класу GT і зможе скласти конкуренцію купе Mercedes-Benz S-Class.
Джерело: https://auto.ria.com/news/bmw/227659/vosmerka-bmw-isportit-zhizn-mercedes-benz-s-class-coupe.html © AUTO.RIA.com ™

Замовити дзвінок